Hakkımızda

"ÇAKIR SİGORTA ACENTELİĞİ" 2003 YILINDA ŞENER ÇAKIR TARAFINDAN KURULMUŞTUR. 2004 YILINDA "RAY SİGORTA" ACENTESİ OLARAK SİGORTA SEKTÖRÜNDE YERİNİ ALMIŞTIR.

SİZ DEĞERLİ DOST VE SİGORTALILARINDAN ALDIĞI DESTEKLE BÜYÜYEREK  SEKTÖRÜN LİDERİ VE EN GÜVENLİR ŞİRKETLERİ OLAN "ANADOLU SİGORTA", "AXA SİGORTA", "GÜNEŞ SİGORTA", "ALLİANZ SİGORTA", HALK SİGORTA ,GROUPAMASİGORTA,SOMPO JAPAN SİGORTA VE  "AXA HAYAT EMEKLİLİK (BES)",GROPAMA TARSİM SİGORTA   İLE SÖZLEŞME YAPARAK  BÖLGEMİZİN EN GÖZDE VE GÜVENİLİR ACENTELERİNDEN BİRİ HALİNE GELMİŞTİR.19 HAZİRAN 2015 GÜNÜ GEREKLİ TESCİL İŞLEMLERİ YAPILARAK ÇAKIRAĞA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ  NE DÖNÜŞMÜŞTÜR

MİSYONUMUZ; GÜVEN ODAKLI MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANLAYIŞINA SAHİP OLAN ÇAKIRAĞA  SİGORTA; SİGORTA SEKTÖRÜNÜN ETİK DEĞERLERİNE BAĞLI KALARAK GELEN HERTÜRLÜ İHTİYAÇTAN SİGORTALILARIMIZI  DOĞRU YÖNLENDİRİP DENEYİMLİ KADROMUZ VE TECRÜBEMİZ İLE UYGUN ÇÖZMLER SUNMAKTIR.

VİZYONUMUZ;DEĞİŞEN VE GELİŞEN İŞ KRİTERLERİNE UYUM SAĞLAYARAK RİSK SAHİPLERİNİN YANINDA  OLAN KİMLİĞİMİZ İLE VARLIK VE DEĞERLERİNİZİ GÜVENCE ALTINA ALMAKTIR.

               ÇAKIRAĞA SİGORTA LTD.ŞTİ                                                                    

              Adres         :    YILDIRM MAH.ESKİ EDİRNE ASFALTI NO:287/2 BEŞYÜZEVLER / BAYRAMPAŞA - İSTANBUL     

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ